خانه

Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd

نمایه شرکت

شرکت ماشین آلات و فناوری آنهویی TongGuan ، با مسئولیت محدود زیر مجموعه شرکت ماشین آلات Anhui TongGuan ، با مسئولیت محدود است ، و مشاغل آن صادرات و واردات تجارت و تحقیق و توسعه است. شرکت ماشین آلات Anhui Tongguan ، با مسئولیت محدود در شهرستان تونگینگ واقع شده است ، که زمانی شهر مس باستانی در چین بود. این شرکت یک شرکت ملی فناوری پیشرفته است که تولید ، مطالعه و تحقیق را در اختیار دارد و توسط گروه فلزات غیر آهنی Tongling و سهامداری توسط موسسه تحقیقاتی معدن Changsha ، موسسه تحقیقات معدنی و متالورژی پکن و گروه گروه ضمانت استانی آنهویی برگزار می شود.


در حال حاضر ، این شرکت یک سیستم صنعتی با سه سری تجهیزات مهم بدون ردیف معدن ، تجهیزات آبگیری معدن و حفاظت از محیط زیست و تجهیزات غیر استاندارد در مقیاس بزرگ برای ذوب معدن تشکیل داده است. در همین حال ، این شرکت همچنین به سیستم صنعتی ذغال سنگ ، ذوب و استخراج هوای آزاد گسترش یافته است. این اولین بنگاه اقتصادی در چین است که تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، فیلتر خلاء سرامیکی را توسعه داده و تولید می کند. علاوه بر این ، این اولین شرکت در چین است که تجهیزات دکل حفاری غوطه وری را با فشار بالا تولید می کند و تجهیزات بی سیم زیرزمینی را دارد ، این تنها شرکتی است که دارای چهار سری تجهیزات بی سیم معدن زیرزمینی برای حفاری سنگ ، بارگذاری بیل ، کامیون حمل و نقل و خدمات می باشد. وسیله نقلیه.


این شرکت در حال حاضر 67 حق اختراع ملی (شامل 17 اختراع ثبت اختراع) دارد. این سازمان به عنوان یک شرکت ملی فناوری پیشرفته و یک واحد آزمایشی ملی مالکیت معنوی شناخته شده است. این شرکت جوایز "واحد پیشرفته ملی برای کار ثبت اختراع" ، "واحد پیشرفته برای استخدام ملی" ، "تصدی پیشرفته برنامه مشعل کلید ملی" و "شرکت خلبان دارایی فکری ملی" و غیره را به دست آورد. مرکز فن آوری مهندسی تجهیزات زیرزمینی زیرزمینی »و مرکز فناوری مرکز تصدی استان و" جایزه عملکرد عالی استان آنهویی "توسط استان آنهویی. این واحد اجرایی پروژه ملی حفاظت از محیط زیست کلید اصلی و ارتقاء فن آوری عملی و تهیه کنندگان و توسعه دهندگان استانداردهای صنعت "فیلتر سرامیکی" ، "دکل حفاری حلقوی با فشار بالا" و "کامیون سرویس واقعی" است. جایزه خراش دهنده "Tongguan" به "نام تجاری مشهور آنهویی" تعلق گرفت. فیلتر خلاء سرامیکی و دستگاه حفاری "Tongguan" به "مارک معروف مشهور آنهویی" اهدا شد.


این شرکت هم اکنون دارای تولید سالانه 400 مجموعه تجهیزات مختلف و 3500 تن تجهیزات غیر استاندارد برای معدن و متالورژی است. این محصولات به معادن بزرگ داخلی مانند شرکت جیانگشی مس ، شرکت مس یوننان ، فلزات غیر آهنی سین کیانگ ، گروه گلد شاندونگ و سایر منابع معدنی مهم مانند گانسو ، شانشی ، هبی ، هنان ، فوجیان ، گوانگدونگ و شمال شرقی چین وارد شده اند که شامل موارد غیر معادن آهنی ، سیاه و غیر فلزی. در همین زمان ، این محصولات به روسیه ، اوکراین ، قزاقستان ، هلند ، هند ، کره جنوبی ، شیلی ، نیجر ، فیلیپین ، زامبیا ، شیلی و سایر کشورها نیز صادر می شود.

این شرکت به ارزش های اصلی گروه "ایجاد تحقق آینده" و روح کارآفرینی "جستجوی حقیقت ، نوآوری ، همکاری و خودسازی" پایبند است ، و تلاش می کند تا در پایان "سیزدهمین برنامه پنج ساله" ذکر شود. دوره و تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در صنعت داخلی.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

شرکت ماشین آلات و فناوری آنهویی TongGuan ، با مسئولیت محدود ، شرکت تابعه شرکت آنهویی TongGuan ماشین آلات ، با مسئولیت محدود است ، و مشاغل آن صادرات و واردات تجارت و شرکت ماشین آلات و فناوری R & D.Anhui Tongguan است ، با مسئولیت محدود در شهرستان تونگینگ واقع شده است ، که زمانی شرکت باستانی مس در China.Anhui Tongguan شرکت ماشین آلات و فناوری ، با مسئولیت محدود در 2002 تاسیس شد. این شرکت یک شرکت ملی فناوری پیشرفته است که ادغام تولید ، مطالعه و تحقیق را در اختیار دارد و توسط گروه فلزات غیر آهنی Tongling و دارای سهام توسط موسسه تحقیقاتی معدن Changsha ، مؤسسه تحقیقات معدنی و متالورژی پکن و شرکت گروه ضمانت استانی آنهویی.

Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : تونگوان

تعداد کارمندان : 300~350

فروش سالانه : 70000000-72500000

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

ماشین آلات حفاری معادن زیرزمینی

ماشین آلات حفاری معدن زیرزمینی با راندمان بالا هیدرولیک 25.5KW / 380V / 50Hz

دستگاه حفاری با فشار بالا DTH ، تجهیزات معدنی سنگین برای کارهای آبیاری

تجهیزات حفاری هسته ای با ابعاد بزرگ 6000 کیلوگرم قابل اعتماد بودن وزن

دستگاه معدن LHD

تجهیزات معدنی زیرزمینی دارای قدرت بالا DANA Torque Converter 63KW دارای امتیاز

تونل سنگین ماشین آلات معدن LHD دستگاه برقی نوع 7500x1770x1950mm ابعاد

بارگیری دیزل 256KW دیزل ماشین دنده 12T دارای بار بالاتر با ارتفاع بالاتر دامپینگ

کامیون معدن زیرزمینی

ظرفیت بالای مسافرتی زیرزمینی معدن کامیون 30T با روشنایی کارآمد

کامیون کمپرسی بزرگ زرد Volvo Engine ، کامیون کمپرسی از راه دور کنترل رایگان

ترمز رهاسازی هیدرولیک 10T کامیون معدن زیرزمینی 10 N96kN حداکثر نیروی کششی

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت ماشین آلات حفاری معادن زیرزمینی تامین کننده. © 2020 - 2021 undergroundminingmachines.com. All Rights Reserved.